Dnevnik 1, 03.11.2025.

O strategiji Evropske unije prema BiH,  Kaja Kalas u Sarajevu sa najvišim vojnim i državnim zvaničnicima. Uživo Fatima Memić ispred kampa baze Eufora u Butmiru, kojem je Vijeće sigurnosti UN- produžilo mandat za još godinu. 

Redovna sjednica Doma naroda Parlamentarne skupštine BiH otkazana, nisu došli delegati iz reda HDZ-a BiH. U toku je pauza da se pokuša osigurati kvorum. Uživo iz Parlamenta Hana Porić.

Procurio video snimak iz pritvorskog centra koji prikazuje seksualno zlostavljanje palestinskog zatvorenika u Izraelu.

Nakon Tuzle, Kalesije, Živinica i Srebrenika u Tuzlanskom kantonu, slični slučajevi  osumnjičenih za seksualnu zloupotrebu maloljetnih osoba i u Sarajevu. Vanrednu pres-konferenciju održat će glavna kantonalna tužiteljica i policijski komesar.

Dnevnik FTV Dnevnik 1