Bodo Glimt ubjedljiv protiv Žalgirisa, remi Karabaga i Ferencvaroša
(Izvor: EPA-EFE/Mats Torbergsen)

Fudbaleri Bodo Glimta pobijedili su danas na svom terenu ekipu Žalgirisa iz Vilnjusa sa 5:0, u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona. Norveški šampion je poveo golom Huga Vetlesena u 33. minutu sa penala, a tri minuta kasnije rezultat je povećao Amahl Pellegrino.

U drugom poluvremenu golove za prošlosezonskog četvrtfinalistu Lige konferencija postigli su Lars Salvesen u 58, Marijus Hoibraaten u 61. i Runar Espejord u trećem minutu nadoknade.

Karabag i Ferencvaroš su u Bakuu odigrali neriješeno 1:1.

Mađarski tim je poveo u 17. minutu golom Francka Bolija, dok je izjednačenje šampionu Azerbejdžana donio Owusu u 34. minutu.

Revanš mečevi trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona su na programu 9. augusta.

sport fudbal nogomet Bodo Glimt Žalgiris Qarabag Ferencvaroš Liga prvaka Liga šampiona
0 28.03.2024 23:22
0 28.03.2024 20:35
0 28.03.2024 16:29
0 27.03.2024 23:22
0 27.03.2024 20:22
0 27.03.2024 17:55