Bihaćke rukometašice vraćaju se u Prvu ligu FBiH, i pored loših uvjeta u kojima treniraju
videoprilog Dalile Vojniković (Federacija danas)
Rukometašice ženskog rukometnog kluba Bihać nakon godinu dana pauze vratile su se u takmičarsku fazu u Prvu ligu Federacije BiH. Već nekoliko mjeseci traju radovi na rekonstrukciji Sportske dvorane Luke, a dvorana u kojoj rukometašice treniraju nema grijanje, dobar parket, niti je uslovna za održavanje utakmica.
federalna.ba
Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.
Bihać