Bez golova u susretu Veleža i Borca
(Izvor: Fena)

U derbiju 20. kola WWin lige BiH Velež i Borac u Mostaru su odigrali bez pobjednika 0:0.

Očekivalo se puno više od sudara prve i treće momčadi na prvenstvenoj ljestvici, ali na kraju su gledatelji dobili 90 minuta igre između dva kaznena prostora, ispresjecane brojnim prekršajima.

Najveću priliku na utakmicu imali su gosti u 91. minuti kada je Alen Jurili pogodio gredu.

U petak je Sloga u Gabeli bila bolja od domaćeg GOŠK-a 4:2, u subotu je Zvijezda na svom terenu pobijedila Sarajevo 1:0, a u nedjelju se igraju još tri utakmice: Široki Brijeg – Željezničar, Tuzla City – Posušje i Zrinjski – Igman.

Na ljestvici nakon nepotpunog 20. kola prvi je Borac s 49 bodova, slijede Zrinjski (39), Velež (35) i Sarajevo (33).

Ispod crte ispadanja su Igman s 19 i Zvijezda s 14 bodova.