Bez golova u sudaru Engleske i Škotske
(Izvor: EPA-EFE/Laurence Griffiths / POOL)

Nakon što su ranije danas Češka i Hrvatska odigrali neodlučeno 1:1 u drugoj utakmici skupne D Engleska i Škotska su večeras na Wembleyju odigrali bez golova 0:0.

Bila je to borbena utakmica u kojoj su obje reprezentacije stvorile nekoliko solidnih prilika.

Englezi su golu najbliže bili u 12. minuti kada je John Stones glavom pogodio vratnicu, dok je u 62. minuti Reece James s gol-crte očistio šut škotskog napadača Lyndona Dykesa.

Uoči trećeg, odlučujućeg kola koje je na programu 22. lipnja, sve četiri reprezentacije u skupni D u igri su za prolaz dalje.

Engleska i Češka imaju po 4 boda, a Škotska i Hrvatska po bod. U posljednjem kolu Škotska i Hrvatska sastaju se u Glasgowu, a Engleska i Češka u Londonu.