Video Player is loading.
Current Time 0:00
Duration -:-
Loaded: 0%
Stream Type LIVE
Remaining Time 0:00
 
1x
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • captions off, selected
      videoprilog Edine Sućeska (Dnevnik 2 - Sport)

      Ahmed Krnjić i Ahmed Đananović bore se u Kelnu, na ring se vraća i Haris Biber

      U narednom periodu očekuju nas nastupi trojice bh. boraca. Ahmed Krnjić i Ahmed Đananović u Kelnu nastupaju u profesionalnom boksu. Nakon godinu i po, naš najbolji mladi profesionalni kik bokser Haris Biber ponovo se vraća u ring kao jedini predstavnik BiH - naredna borba zakazana je za 16. februar u Dubaiju.

      Kik bokser Haris Biber prošao je kroz velika iskušenja u proteklom periodu, gdje mu je otkazano čak 5 borbi. Za nešto manje od mjesec očekuje ga meč karijere u Alpha fight seriji, gdje će borci biti raspoređeni u timove Australija protiv Svijeta.

      Nakon kampa koji je obavio u BiH, trenutno se nalazi u Nizozemskoj na završnim pripremama u Hemmers Gymu, gdje treniraju i brojni svjetski kikboxing šampioni.

      Kik bokser Ahmed Krnjić očekuje borbu u ovom mjesecu. Krnjić će se prvi put u karijeri okušati u profesionalnom boksu. Protivnik mu je tursko-njemački bokser Sinan Ozsahin.

      Zenički bokser Ahmed Đananović će također u Kelnu tražiti svoju desetu pobjedu u profesionalnom boksu protiv boksera koji predstavlja Njemačku.

      U slučaju pobjede, Ahmed Đananović imat će revanš sa istim protivnikom, dok za Ahmeda Krnjića 24. februara slijedi odbrana titule evropskog prvaka u kik boksu u Senshi asocijaciji.

      federalna.ba

      kik boks Ahmed Krnjić Ahmed Đananović Haris Biber